Jaunas iekārtas

Pasažieru lifti, kravas lifti, invalīdu pacēlāji, auto pacēlāji, lifti privātmājām, eskalatori.

Katra situācija ir individuāla.

Konsultācijas
+371 20 217 448
valdis@liftremonts.lv

 

Jaunas iekārtas

Savas darbības laikā esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar vairākiem liftu, pacēlāju un eskalatoru ražošanas uzņēmumiem, tādiem kā “KLEEMANN”, “ORONA”, “ThyssenKrupp”, kas ļauj mums piedāvāt saviem klientiem plašu jauno iekārtu klāstu. Mūsu speciālisti ar prieku veltīs laiku, lai atrastu Jūsu iespējām un Jūs vajadzībām atbilstošāko risinājumu gan cenu, gan tehnisko un vizuālo risinājumu ziņā. Tehniskie darbinieki veiks iekārtu uzstādīšanu un montāžu atbilstoši Jūsu projektiem un nodošanu tehniskajam ekspertam atbilstoši likumdošanai. Būsim priecīgi rūpēties par Jūsu iekārtām arī turpmāk, to ekspluatācijas laikā nodrošinot apkopes!

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/KUa8M0H9J5o?controls=0″ title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

“ThyssenKrupp” (Vācija)

40 gadu darba pieredzē, “ThyssenKrupp” ir kļuvis par vienu no vadošajiem liftu ražotājiem pasaulē ar unikāliem inženiertehniskajiem risinājumiem. Produkcijas klāstā ir atrodams plašs spektrs liftu, eskalatoru un pacēlāju iekārtu. Izzinot klienta individuālās vēlmes un vajadzības, vienmēr tiek piemeklēta vispiemērotākā iekārta. Pārveidojot liftu industriju, uzņēmums padara pilsētvidi pievilcīgāku dzīvošanai.

Uzņēmuma eksperti, sekojot līdzi klientu vēlmēm, turpina pilnveidot un paaugstināt transporta kapacitāti, ēkas stāvu telpu izmantošanas efektivitāti, produkcijas pieejamību un meklē jaunus risinājumus enerģijas patēriņa samazināšanai.

“ORONA” (Spānija)

Uzņēmums akcentē savu darbību dizaina, ražošanas, instalācijas, apkopes un modernizācijas jomā.

Pasažieru un kravas lifti, pacēlāji, eskalatori un travelatori ir tikai maza daļa no kopējā piedāvājuma klāsta. “ORONA” ir pirmais liftu ražotāju uzņēmums pasaulē, kas ir sertificēts un ieviesis liftu ekodizainu atbilstoši ISO 14006 standartiem.

“KLEEMANN” (Grieķija)

Uzņēmums dibināts 1983. gadā Grieķijā un ir viens no vadošajiem liftu ražotājiem Eiropas un pasaules tirgū. Pateicoties vairāk nekā 30 gadu veiksmīgai darbībai jomā, “KLEEMANN” ar savu vārdu pamatoti lepojas pasaules tirgū.

Nepārtraukti uzlabojot un atjauninot piedāvājamo produkciju, “KLEEMANN” ir kļuvis par uzņēmumu, kas orientēts uz klientu un piedāvā ilgtspējīgu sadarbību liftu servisa un modernizācijas jomā.